Пасажирські перевезення Тернопіль TravelBus

Компанія “TravelBus Ternopil” ( Пасажирські перевезення Тернопіль ) заснована у 2006 році для забезпечення максимально комфортних пасажирських перевезень по Україні та Європі з Тернополя та інших міст Західної України (Львів, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Луцьк, Івано-Франківськ). Ми пропонуємо автотранспортне обслуговування таких заходів:

Ми здійснюємо оформлення всіх необхідних для поїздки документів у Управління безпеки дорожнього руху Національної поліції України, працюємо на підставі Ліцензії серії АГ №504807 від 05 січня 2011 року.

Автобус, мікроавтобус чи авто?

Ви можете обрати будь-який відповідний для вас вид транспорту для пасажирських перевезень: приватне авто, мікроавтобус, автобус.

Автомобіль

Автомобіль

Приватний трансфер оптимальний для швидкої доставки клієнта з аеропорту або вокзалу до готелю на автомобілі.

Мікроавтобус

Мікроавтобус

Мікроавтобус ідеальний для великих сімей і невеликих компаній, так як вам не доведеться їхати нарізно, а так само переплачувати за замовлення кількох трансферів одночасно.

Автобус

Автобус

Автобус розрахований на пасажирські перевезення великих груп людей.

Всі надані компанією “TravelBus Ternopil” (ТревелБас Тернопіль) транспортні засоби керуються професійними водіями, що володіють високими стандартами обслуговування і пасажирських перевезень. Більш того, всі водії транспортної компанії  доброзичливі та ввічливі. Водії і пасажири компанії “TravelBus Ternopil” (ТревелБас Тернопіль) не палять в автомобілях, так що ви можете бути впевнені, що неприємний запах не зіпсує Вашу поїздку.

Організація пасажирських перевезень на вищому рівні!

Метою нашої компанії – стати найбільш зручною і ефективною для вас – саме таку стратегічну задачу ставить перед собою наша компанія, надаючи якісні послуги пасажирських перевезень у Тернополі для забезпечення гідного дозвілля і ефективного бізнесу. Ми вміємо приймати ефективні рішення навіть у складних ситуаціях, тому що основне завдання нашої транспортної компанії – комфортне і максимально безпечне перевезення людей. Наша компанія приємно здивує вас своїми невисокими, доступними цінами.

Висока якість пасажирських перевезень – це головний пріоритет нашої компанії. Для нас важливий кожен клієнт, тому ми працюємо з кожним замовленням індивідуально!

Надійність, повна фінансова відповідальність, висока якість обслуговування кожного клієнта, шанобливе ставлення до партнерів – головне кредо компанії “TravelBus Ternopil” ( Пасажирські перевезення Тернопіль ).

Будемо раді бачити вас серед наших постійних клієнтів!