TravelBus

Корпоративні заходи

Корпоративні заходи

Уже стало доброю традицією проводити корпоративні вечірки у своєму дружньому колективі. Спільне проведення часу в невимушеній обстановці допомагає співробітникам зблизитися та зміцнити загальний командний дух.

Незабутній корпоратив, який дійсно запам’ятається Вашим працівникам на весь рік, до наступного корпоративного заходу– це феєричне дійство, організація якого потребує багато часу та енергії і може бути клопіткою та довготривалою. Особливо якщо свято планується в певному стилі та планується залучати багато різних шоу-програм, музичних гурнів, та інших цікавих атрибутів свята.

Місце та заходи вибирати вам, відправитися на природу, до теплого моря, на екскурсію, в клуб, в затишне кафе, ресторан і т.д. І тут виникає питання, як дістатися всім колективом до місця святкування?

Відповідь є! Наша компанія “TravelBus Ternopil” (ТревелБас Тернопіль) пропонує замовити автобус на корпоратив. Це зручно і весело знаходитися всім колективом в одному транспорті. І ваші відносини стануть ще міцнішими, більш дружніми. Досить завчасно скласти план заходу, список учасників і гостей, знаючи дату, ви зможете заздалегідь замовити у нас автобус на корпоратив по телефону, або за допомогою заявки через сайт.

Наша компанія співпрацює з організаціями та приватними особами. Оренда автобуса може бути здійснена для корпоративних поїздок в будь-яку точку України чи Європи не лише з Тернополя, а й інших міст Західної України (Львів, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Луцьк, Івано-Франківськ). Замовити автобус на корпоратив можна заздалегідь, на будь-який зручний для вас день, в будь-який час доби.

“TravelBus Ternopil” (ТревелБас Тернопіль) має всі необхідні документи для організації корпоративних поїздок. Наші водії – професійні, досвідчені, ввічливі та пунктуальні. Автобуси справні та регулярно проходять технічне обслуговування, а наші ціни вас приємно здивують.