TravelBus

Екскурсії

Екскурсії

Навряд чи знайдеться багато людей, які б не любили подорожувати. Мандри приваблюють нас передчуттям нового, незвіданого, новими враженнями та можливостями.

Можливо, ви плануєте відвідати історичні місця міста-героя Києва, чи вирушити на екскурсію підземеллями і замками Львівщини. Якщо ж ви полюбляєте відпочинок на природі, вас може зацікавити Умань з її приголомшливим парком «Софіївка», Шацький національний природний парк із його перлиною – озером Світязь чи унікальні сольові ванни у Солотвино. Для поціновувачів фортець рекомендуємо відвідати Кам’янець-Подільський та Хотин, які входить і перелік “Семи чудес України”.

У будь-якому випадку, при організації екскурсійного туру вам просто необхідна оренда туристичного автобуса. У нашій компанії “TravelBus Ternopil” (ТревелБас Тернопіль) ви можете замовити автобус для екскурсій.

Ми здійснюємо транспортне обслуговування організованих груп на комфортабельному автобусі зі зручними регульованими кріслами, панорамними вікнами, та містким багажним відсіком. Кондиціонер і обігрівачі забезпечують комфортну температуру в салоні, а наявність мікрофона істотно полегшить проведення екскурсії.

Наша компанія співпрацює з корпоративними клієнтами, організаціями, школами, а також із приватними особами. Оренда автобуса може бути здійснена для екскурсії в будь-яку точку України чи Європи не лише з Тернополя, а й інших міст Західної України (Львів, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Луцьк, Івано-Франківськ). Замовити автобус для екскурсійних перевезень можна заздалегідь, на будь-який зручний для вас день, в будь-який час доби.

TravelBus Ternopil” (ТревелБас Тернопіль) має всі необхідні документи для організації пасажирських перевезень, оренди автобусів, перевезення по екскурсійних маршрутах. Наші водії – професійні, досвідчені, ввічливі та пунктуальні. Автобуси справні та регулярно проходять технічне обслуговування, а наші ціни вас приємно здивують. Тож не гайте часу! Пакуйте наплечники чи валізки, і – гайда назустріч новим пригодам, враженням і відкриттям.