Пасажирські перевезення Тернопіль TravelBus

Екскурсії

Екскурсії

TravelBusTernopil” ( Пасажирські перевезення Тернопіль ) пропонує автобус для екскурсії в будь-яку точку України чи Європи з Тернополя та інших міст Західної України (Львів, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Луцьк, Івано-Франківськ). Замовити автобус для екскурсійних перевезень можна заздалегідь, на будь-який зручний для вас день, в будь-який час доби.співпрацює з корпоративними клієнтами, організаціями, школами, а також із приватними особами. 

Наша компанія має всі необхідні документи для організації пасажирських перевезень, оренди автобусів, перевезення по екскурсійних маршрутах. Наші водії – професійні, досвідчені, ввічливі та пунктуальні. Автобуси справні та регулярно проходять технічне обслуговування, а наші ціни вас приємно здивують. Тож не гайте часу! Пакуйте наплечники чи валізки, і – гайда назустріч новим пригодам, враженням і відкриттям.

 Адже навряд чи знайдеться багато людей, які б не любили подорожувати. Мандри приваблюють нас передчуттям нового, незвіданого, новими враженнями та можливостями.

Можливо, ви плануєте відвідати історичні місця міста-героя Києва, чи вирушити на екскурсію підземеллями і замками Львівщини. Якщо ж ви полюбляєте відпочинок на природі, вас може зацікавити Умань з її приголомшливим парком «Софіївка», Шацький національний природний парк із його перлиною – озером Світязь чи унікальні сольові ванни у Солотвино. Для поціновувачів фортець рекомендуємо відвідати Кам’янець-Подільський та Хотин, які входить і перелік “Семи чудес України”.

У будь-якому випадку, при організації екскурсійного туру вам просто необхідна оренда туристичного автобуса. У нашій компанії “TravelBus Ternopil” ( Пасажирські перевезення Тернопіль ) ви можете замовити автобус для екскурсій.

Ми здійснюємо транспортне обслуговування організованих груп на комфортабельному автобусі зі зручними регульованими кріслами, панорамними вікнами, та містким багажним відсіком. Кондиціонер і обігрівачі забезпечують комфортну температуру в салоні, а наявність мікрофона істотно полегшить проведення екскурсії.