Пасажирські перевезення Тернопіль TravelBus

Почаївська лавра

Паломницькі тури

TravelBusTernopil” ( Пасажирські перевезення Тернопіль ) пропонує автобус для паломництва в будь-яку точку України чи Європи з Тернополя та інших міст Західної України (Львів, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Луцьк, Івано-Франківськ). Замовити автобус для паломництва можна заздалегідь, на будь-який зручний для вас день, в будь-який час доби.

Наша компанія співпрацює з корпоративними клієнтами, організаціями, школами, а також із приватними особами. 

“TravelBus Ternopil” ( Пасажирські перевезення Тернопіль ) має всі необхідні документи для організації паломницьких поїздок. Наші водії – професійні, досвідчені, ввічливі та пунктуальні. Автобуси справні та регулярно проходять технічне обслуговування, а наші ціни вас приємно здивують.

Ми розуміємо, що у суєті днів і побутових турбот, ми досить рідко згадуємо про душевний спокій і  духовне очищення. Паломництво – це можливість наповнитись духовно і досягти гармонії з самим собою.

Українські землі багаті святими місцями – лаври, собори, монастирі і церкви зводилися тут з Древніх часів. Багато з цих місць мають глибоке сакральне значення і для здобуття духовного умиротворення просто необхідно доторкнуться до святині, підживитися її енергією, вивільнити наявний негатив. Саме для цього й існують поїздки по святих місцях, під час яких кожен учасник духовно збагачується і отримує максимальну кількість позитивних емоцій.

Оскільки основною метою паломництва є досягнення духовної рівноваги й умиротворення, дуже важливо, щоб сторонні фактори не змогли зіпсувати загальне враження від поїздки. І головним чинником тут є вибір транспорту. Навіть якщо ви зібралися у великий паломницький тур по Україні, сучасний комфортабельний автобус нашої компанії гарантує, що поїздка буде приємною та безпечною. Під час поїздки пасажири зможуть послухати цікаву інформацію від організатора туру, переглянути тематичні відео або розслабитися під звучання улюбленої музики – автобус обладнаний всією необхідною апаратурою.