Пасажирські перевезення Тернопіль TravelBus

Поїздки на море

Поїздки на море

TravelBusTernopil” ( Пасажирські перевезення Тернопіль ) пропонує автобус для поїздки на море з Тернополя та інших міст Західної України (Львів, Хмельницький, Рівне, Луцьк). Замовити автобус для поїздки можна заздалегідь, на будь-який зручний для вас день, в будь-який час доби.

Наша компанія співпрацює з корпоративними клієнтами, організаціями, школами, а також із приватними особами. 

“TravelBus Ternopil” ( ТревелБас Тернопіль ) має всі необхідні документи для організації пасажирських перевезень. Наші водії – професійні, досвідчені, ввічливі та пунктуальні. Автобуси справні та регулярно проходять технічне обслуговування, а наші ціни вас приємно здивують. Якщо ви бажаєте подорожувати автобусом безпечно і хочете, щоб від майбутнього відпочинку залишилися лише приємні спогади, скористайтесь послугами нашої компанії!

 Адже, погодтесь, що майже у кожної людини літо асоціюється з відпусткою, відпочинком і, звичайно, морем. Причому, більшість активно втілюють свої плани в життя – на морському узбережжі в теплу пору року. Літо – прекрасна пора, щоб оздоровитися, підняти життєвий тонус, набратися сил, енергії, надихнутися новими ідеями або просто відпочити з друзями. Особливо гостро стоїть питання, якщо квитків для поїздки на море потрібно відразу і багато.

Так навіщо ж витрачати час і сили на «штурм» вокзальних кас, якщо можна замовити автобус? Наша компанія “TravelBus Ternopil” ( Пасажирські перевезення Тернопіль ) пропонує індивідуальні пасажирські перевезення на море, на популярні курорти України до берегів Чорного чи Азовського моря. У вашому розпорядженні комфортабельний автобус туристичного класу для організованої групи людей. З нашими послугами для вас не існує обмежень. Ваша відпустка почнеться уже в салоні нашого автобуса. Поїздка на море на автобусі, який обладнано всім необхідним для зручності пасажирів, гарантовано буде комфортною – навіть якщо за вікном +40, в салоні буде панувати прохолода.

Пасажирські перевезення на море можуть бути на довільну кількість днів. ви просто вибираєте дату виїзду, погоджуєте пункт призначення, а наші водії довезуть вас в обране місто чи інший населений пункт. Додатково можна організувати транспортний супровід по визначних пам’ятках прибережних зон.

Ми здійснюємо транспортне обслуговування організованих груп на комфортабельному автобусі зі зручними регульованими кріслами, панорамними вікнами, та містким багажним відсіком. Кондиціонер і обігрівачі забезпечують комфортну температуру в салоні.

Гарного вам відпочинку і МОРЕ позитиву!