Пасажирські перевезення Тернопіль TravelBus

Трансфери

Трансфери

TravelBusTernopil” ( Пасажирські перевезення Тернопіль ) пропонує автобус для трансферу. Трансфер може бути здійснено з/до Тернополя та інших міст Західної України (Львів, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Луцьк, Івано-Франківськ). В залежності від кількості подорожуючих, для трансферу можна обрати автомобіль, мікроавтобус чи автобус. 

Трансфер – зручна і популярна послуга, якої масово користуються мандрівники і бізнесмени. Вона полягає в доставці пасажира і багажу від вокзалу чи аеропорту до готелю або будь-якого іншого пункту призначення. Також трансфер передбачає зворотне переміщення.

Цю послугу можна порівняти з таксі, але між цими сервісами існує ряд кардинальних відмінностей. Наприклад, таксі в аеропорт потрібно замовляти, зустрічати, пояснювати водієві, куди слід відвезти пасажира, а в разі нестачі часу – квапити, щоб встигнути на рейс. Крім того, служба таксі може подати автомобіль, в який незручно буде помістити багаж, або з салоном, що не розрахованим на необхідну кількість осіб. Про все доводиться думати клієнту самостійно, що, іноді, викликає масу труднощів.

Якщо ж ви замовите трансфер в аеропорт, транспортний засіб буде повністю відповідати вашим очікуванням і потребам, а також без запізнень доставить до місця призначення. При цьому водія не доведеться додатково інструктувати і направляти. Якщо ж вам потрібний трансфер з аеропорту або вокзалу, вас без проблем зустрінуть з табличкою або попередньо зв’яжуться по телефону. Якщо поїзд або літак спізнюється, водій вас обов’язково дочекається.

Трансфер у Буковель з Тернополя дозволить заощадити нерви і гроші, оскільки не доведеться шукати можливість добиратися до курорту громадським транспортом, або користуватися послугами далеко не завжди комфортних приватних перевізників.

Замовити трансфер у компанії “TravelBus Ternopil” ( Пасажирські перевезення Тернопіль ) можна на будь-який зручний для вас день, в будь-який час доби.